Zapraszamy młodzież i całe rodziny do autokarowego wyjazdu na XXVI ogólnopolskie spotkanie młodych w Lednicy.

KATOWICE NA LEDNICĘ - Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na Lednicy

Kliknij, aby się zapisać

Kiedy: 3.06 - 5.06.2022r.

Kto organizuje: Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Katowicach

Dla kogo: młodzież, całe rodziny

Plan spotkania:
- 3.06 (piątek): przejazd w godzinach nocnych (ok. 23) z parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Katowicach na Lednicę
- 4.06 (sobota): CAŁY DZIEŃ - uczestnictwo w spotkaniu młodych; w nocy powrót do Katowic
- 5.06 (niedziela): przyjazd w godzinach dopołudniowych

Cena: 130 zł/osoby (cena zawiera przejazd autokarem, ubezpieczenie, pakiet pielgrzyma)

Niezbędnik pielgrzyma:

NABOŻEŃSTWO trwa wiele godzin i odbywa się pod gołym niebem. WARTO ZABRAĆ:
- coś do siedzenia - np. karimata
- wygodne buty
- ciepłą odzież (ubrać się „na cebulkę”!)
- płaszcz przeciwdeszczowy
- folię NRC (mieści się w kieszeni, można go bez problemu kupić w każdej aptece, a świetnie ochroni przed słońcem, a w nocy przed przemarznięciem, może z powodzeniem zastąpić śpiwór)
- krem z filtrem, okulary przeciwsłoneczne

PAMIĘTAJCIE również o:
- nakryciu głowy- BARDZO WAŻNE!
- wodzie i jedzeniu
- zabraniu przyjmowanych codziennie leków, szczególnie dotyczy to chorujących na cukrzycę, epilepsję, astmę, choroby serca czy nerek oraz osób narażonych na reakcje alergiczne (najbardziej dokuczliwe alergeny na polu to wszelkie pyłki roślin, także bardzo duża ilość kurzu)
- dokumenty np. legitymacja szkolna lub studencka (+ ew. “kieszonkowe”)
- przygotowaniu duchowym!
- dobrym humorze:)

Wypełnienie i przesłanie formularza do dnia 26.05 jest zgłoszeniem wiążącym do wzięcia udziału w pielgrzymce.

Minimalna liczba uczestników wyjazdu: 49 osób

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wyjazdu z powodu nie wystarczającej liczby uczestników. Po zapisaniu się przez formularz, organizator skontaktuje się telefonicznie w celu ustalenia szczegółów, odpowiedzi na wszystkie pytania itp.