XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 VII 2019 r.

Dzisiaj XVI niedziela zwykła. Po mszach św. o godz. 11.00 i 12.30 udzielać będziemy uroczystego błogosławieństwa dla kierowców i pojazdów z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa. Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na remont schodów.
W środę o godz. 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
W czwartek o godz. 18.00 nabożeństwo do Matki Boskiej Fatimskiej.
W piątek o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
W sobotę wyrusza XXVI piesza pielgrzymka na Jasną Górę. O godz. 7.00 Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki. Pamiętamy w naszych modlitwach o pielgrzymach i życzymy błogosławieństwa Bożego na ten czas.
Przypominamy, że we wtorek 30 lipca br o godz. 11.00 będzie sprawowana Eucharystia w intencji naszej parafii w kaplicy Jasnogórskiej. Istnieje w tym dniu możliwość wyjazdu autokarem o godz. 7.00 sprzed kościoła do Częstochowy. W drodze powrotnej chcemy nawiedzić również Sanktuarium św. Jana Vianney w Mzykach. Zapisy w zakrystii wraz z wpłatą 40.zł za przejazd. Serdecznie zapraszamy
W przyszłą niedzielę gościć będziemy w parafii ks. Grzegorza Węglorza. Kolekta zostanie przeznaczona na budowę kościoła pw. MB Fatimskiej przy ul. Bukszpanowej.
W związku z czasem urlopów informujemy, że w niedzielę przed wieczorną Mszą świętą nie będzie okazji do spowiedzi świętej. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania w tygodniu pół godziny przed Eucharystią.