XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 VI 2020 r.

Dzisiaj XIII niedziela zwykła. Kolekta jest przeznaczona na oświetlenie w naszym kościele. Nieszpory niedzielne o godz. 16.30.
W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Msze św. o godz. 8.30 i 18.30. W tym dniu kolekta jest przeznaczona na Stolicę Apostolską – Świętopietrze.
W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania, oraz uczestniczenia w eucharystii.
W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
W związku z czasem urlopów informujemy, że w niedzielę przed wieczorną Mszą świętą nie będzie okazji do spowiedzi świętej. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania w tygodniu pół godziny przed Eucharystią.
Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.
Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszego kościoła. Dzięki Waszej życzliwości i wsparciu może funkcjonować nasza parafialna wspólnota. Jeśli ktoś chciałby włączyć się w tą materialną troskę o nasz kościół to podajemy na stronie internetowej konto naszej parafii.
Polecamy najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”, który jest do nabycia w kościele.
Przypominamy, że nadal obowiązują nas zarządzenia związane z pandemią koronawirusa. Pamiętajmy, że wewnątrz kościoła mamy mieć nałożone maseczki i zachować społeczny odstęp.
Naszym Parafianom, wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy miłego odpoczynku, wiele radości oraz błogosławieństwa Bożego na ten czas

Drodzy Parafianie;
Sport Bażantowo organizuje dla dzieci
SPORTOWE PÓŁKOLONIE - zapewniając opiekę w godz. 7.30 do 17.
Bardzo bogaty program zajęć, turnusy przez całe wakacje.
- Aż 35h dydaktycznych na tydzień, basen codziennie.
- Program sprawdzony przez ponad 3000 dzieci
- Doświadczenie w organizacji półkolonii 7 lat
- Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów
- Nadzór Kuratorium Oświaty w Katowicach
- Pełna dokumentacja i przeglądy uprawniające do organizacji wypoczynku dzieci
- Bezpieczeństwo higieniczne na podstawie wytycznych GIS.