XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 X 2021 r.

1. Dzisiaj XIX niedziela zwykła. Kolekta przeznaczona jest na utrzymanie parafii. Dziś w naszej katedrze rozpoczyna się Synod Biskupi nt; „ Ku Kościołowi synodalnemu; komunia, uczestnictwo i misja”, a w naszej parafii gościmy Wspólnotę Emmanuel, która w ramach ogłoszeń podzieli się swoim świadectwem wiary i zaprosi na Wieczór Uwielbienia.
2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 16.15.
3. W poniedziałek przypada święto św. Łukasza, patrona pracowników służby zdrowia. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
4. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie Wspólnoty na Skale w domu parafialnym.
5. W czwartek o godz. 19.15 zapraszamy na Msze Święta połączoną z Wieczorem Uwielbienia, który poprowadzi wspólnota Emmanuel.
6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Kolekta przeznaczona będzie na cele misyjne. W tą niedzielę ministranci, dzieci Maryi i ich rodzice zapraszają na kiermasz dewocjonali religijnych i elementów dekoracyjnych. Zebrane dobrowolne datki zostaną przeznaczone na materiały formacyjne.
W tym dniu zapraszamy na mszę św. o godz. 17.00, która zostanie odprawiona w int. członków Towarzystwa Śpiewaczego „Modus Vivendi”, a po niej na koncert pieśni religijnej.
7. Zebranie Duszpasterskiej Rady Parafialnej odbędzie się we wtorek 26 października br. o godz. 19.00 w Nazarecie. Tematem spotkania będzie omówienie zbliżającej się wizytacji kanonicznej w naszej parafii.
8. Zebranie rodziców dzieci klas III przystępujących do I Komunii św. odbędzie się w środę, 27 października br o godz. 19.00 w kościele.
9. Pragniemy utworzyć nową Różę Różańcową z okazji beatyfikacji Sługi Bożego Ks. Jana Machy. Zapisy w zakrystii.
10 Zapraszamy wszystkie rodziny do włączenia się w peregrynację ikony Św. Rodziny, która będzie polegała na tym, że przez cały tydzień, rodzina będzie miała u siebie w domu ikonę wraz z modlitwami przygotowanymi na każdy dzień do wspólnego odmawiania. Zapisy na dany tydzień w zakrystii. Ikonę odbieramy zawsze w niedzielę w zakrystii, a oddajemy w sobotę, aby kolejna rodzina mogła ją odebrać.
11. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Już dziś zachęcamy do duchowego przygotowania się przez Sakrament Pokuty i Pojednania. Informujemy, że przy wyjściu z kościoła znajdują się kartki, na który możemy wypisywać imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych, za których będziemy modlić się w Różańcu, począwszy od Uroczystości Wszystkich Świętych. Prosimy o czytelne zapisywanie. Zalecki można składać w zakrystii i kancelarii.
12. Składamy podziękowanie za złożone przez Was ofiary na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej. Konto parafialne podajemy na stronie internetowej naszej parafii.
13. Polecamy najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”, który jest do nabycia w kościele.

NABOŻENSTWA RÓŻAŃCOWE 2021

17

Niedziela

Odnowa w Duchu Świętym

18

Poniedziałek

Domowy Kościół

19

Wtorek

Celebrans

20

Środa

Klasa VIII

21

Czwartek

Żywy Różaniec

22

Piątek

Bierzmowańcy

23

Sobota

Klasa IV

24

Niedziela

Klasy I

25

Poniedziałek

Grupa modlitwy Ojca Pio

26

Wtorek

Klasa VI

27

Środa

Członkowie Żywego Różańca do Krwi Chrystusa

28

Czwartek

Celebrans

29

Piątek

Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii

30

Sobota

Rodzice ministrantów

31

Niedziela

Odnowa w Duchu Świętym

Niedziela 16.15 w pozostałe dni tygodnia o 17.45