II NIEDZIELA ZWYKŁA 14 II 2018

1.Dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy z powodu wojny są zmuszeni do opuszczenia swego kraju. Kolekta jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. . Zapraszamy na nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.30.
2.. We wtorek o godz. 18.00 Adoracja Żywego Różańca do Krwi Chrystusa.
3. W środę obchodzimy w naszej archidiecezji Dzień Judaizmu
4.W czwartek rozpoczynamy kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który potrwa do 25 stycznia
5.W piątek o godz. 18.0 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
6. W sobotę o godz. 16.30 zapraszamy na koncert kolęd pt; „ Zielona kolęda” w wykonaniu zespołu „ Corrantuohill” i chóru AF Music.
7. W sobotę o godz. 17.00 również nauka przedchrzcielna w domu parafialnym „Nazaret”
8. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na utrzymanie parafii.
9. Trwają odwiedziny duszpasterskie. W sobotę i niedzielę rozpoczynamy od godz. 15.00, w tygodniu od 16.00. W blokach z windą rozpoczynamy od najwyższego piętra
10. Szkoła Ojców Pijarów na Bażantowej organizuje ferie zimowe dla dzieci pod nazwą „Ferie z Galileuszem”: Szczegóły na stronie internetowej szkoły
11.Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Wiadomości Parafialnych i Małego Gościa Niedzielnego.