XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 IX 2022 r.

1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Emigranta i Uchodźcy. Kolekta przeznaczona jest na opał do naszego kościoła i domu parafialnego. . Nieszpory niedzielne o godz. 16.30.
2. W poniedziałek o godz. 17.00 w Nazarecie spotkanie dzieci pragnących przystąpić do Wczesnej Komunii Świętej.
W tym dniu swoje imieniny obchodzi Ksiądz Arcybiskup Damian Zimoń. Polecamy Go w naszej modlitwie.
3. W wtorek po mszy wieczornej w Nazarecie rozpoczynamy cykl spotkań w ramach parafialnego Klubu Filmowego. Zapraszamy na pierwsze spotkanie o godz. 19.15 na obejrzenie filmu pt; „Cristiada”. Film oparty na faktach historyczny, a opowiadający o kościele w Meksyku i minionych prześladowaniach.
4. W środę, jak co roku we wspomnienie bł. ks. Michała Sopoćko, zachęcamy do odmówienia koronki do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 na skrzyżowanie ulic Jankiego i Szewskiej przy krzyżu. Polecać w niej będziemy sprawy: pokoju na świecie, naszej Ojczyzny i Kościoła.
5. W czwartek obchodzimy święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu msza św. wieczorna w int. Stowarzyszenia „Faustinum”, a po niej spotkanie formacyjne.
6. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. W tym dniu rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa w tygodniu o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 16.15. Plan prowadzenia w poszczególne dni nabożeństw podajemy w Wiadomościach Parafialnych i na stronie internetowej parafii.
7. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
8. Planujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbyłaby się w dniach od 14 do 21 stycznia 2023 roku. Przewodnikiem będzie ks. dr hab. Roman Buchta, prof. Uniwersytetu Śląskiego. Szczegółowe wiadomości o wyjeździe podajemy w gablotkach, na stronie internetowej parafii i parafialnym faceebooku. Zapisy u księdza Krzysztofa Kregela po mszach świętych.
9. Na stronie internetowej parafii i na facebooku parafii podajemy cotygodniowy plan spotkań naszych grup modlitewnych, ewangelizacyjnych i charytatywnych.
10. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszego kościoła. Dzięki waszej życzliwości i wsparciu może funkcjonować nasza parafialna wspólnota. Polecamy waszej ofiarności kolekty przeznaczona na opał naszych parafialnych budynków. Jeśli ktoś chciałby włączyć się w tą materialną troskę o nasz kościół to podajemy na stronie internetowej konto naszej parafii.

dz

Nazwa grupy