XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 VIII 2018 r.

Dzisiaj pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Bożej Piekarskiej. Łączymy się w modlitwie z pątniczkami.
Kolekta dzisiejsza będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Zapraszamy na Nieszpory niedzielne o godz. 16.30.
W środę wspomnienie NMP Królowej, o godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
W czwartek o godz. 18.00 nabożeństwo do MB Fatimskiej
W piątek święto św. Bartłomieja, apostoła
W przyszłą niedzielę zostanie zebrana kolekta na budujący się kościół MB Fatimskiej, przy ulicy Bukszpanowej.
Zachęcamy do lektury prasy religijnej: Gościa Niedzielnego, Wiadomości Parafialnych, Małego Gościa Niedzielnego. Polecamy zwłaszcza Gościa Niedzielnego w którym są ciekawe artykuły o św. Jacku oraz ciekawa opinia o filmie, który wszedł na ekrany kin pt; „ 303. Bitwa o Anglię”- o polskim dywizjonie lotniczym 303.