17 VI 2018 r.

Dzisiaj XI Niedziela zwykła. Kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ. Nieszpory o godz. 16:30.
W poniedziałek po wieczornej Mszy o godz. 19.00 w Nazarecie spotkanie rodziców naszych ministrantów. Zapraszamy
We wtorek o godz. 18:00 Adoracja Żywego Różańca do Krwi Chrystusa, a po niej Msza św. w intencji członków tej grupy.
W czwartek o godz. 18:30 Msza św. w intencji Stowarzyszenia Faustinum.
W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Kolekta będzie przeznaczona na utrzymanie naszej parafii. Po mszy św. o godz. 12:30 pobłogosławimy kierowców i ich pojazdy na czas wyjazdów urlopowych.
Od piątku rozpoczynają się wakacje. W związku z czasem urlopów informujemy, że w niedzielę przed wieczorną Mszą świętą nie będzie okazji do spowiedzi świętej. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania w tygodniu pół godziny przed Eucharystią. W wakacje nie będzie czynny nasz dom parafialny Nazaret.
Zachęcamy by rodzice kierowali do organizatorów wyjazdów wakacyjnych, pisemną prośbę o umożliwienie dzieciom spełnienie praktyk religijnych, zwłaszcza niedzielnej Mszy świętej.
Informujemy, że istnieje możliwość korzystania z porad prawnych w naszym domu parafialnym Nazaret w czwartki w godz. 17:00 – 19:00.
Zachęcamy do lektury prasy religijnej: Gościa Niedzielnego, Wiadomości Parafialnych, Małego Gościa Niedzielnego i Wiosny Kościoła.