XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 VII 2018 r.

Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na potrzeby naszej parafii. Zapraszamy na Nieszpory niedzielne o godz. 16.30.
W związku z czasem urlopów informujemy, że w niedzielę przed wieczorną Mszą świętą nie będzie okazji do spowiedzi świętej. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania w tygodniu pół godziny przed Eucharystią. W wakacje nie będzie czynny nasz dom parafialny Nazaret.
W poniedziałek wspomnienie NMP z Góry Karmel. To szczególny dzień modlitw w int. życia karmelitańskiego, oraz tych, którzy noszą szkaplerz.
W środę o godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
W czwartek po Mszy św. wieczornej do domu parafialnego Nazaret zapraszamy na spotkanie organizacyjne wszystkich zapisanych na XXV pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w tym roku w dniach od 28 do 31 lipca.
Tradycyjnie w ostatnim dniu pielgrzymki (wtorek ) uczestniczymy w Mszy św. na Jasnej Górze o godz. 9.30, a po niej nasza parafialna Droga Krzyżowa. Parafia organizuje w tym dniu dojazd autobusem do Częstochowy i powrót. Zapisy w zakrystii wraz z wpłatą 30 zł za przejazd.. Serdecznie zapraszamy, tym bardziej że jest to nasza Jubileuszowa XXV Pielgrzymka na Jasną Górę
W czwartek również o godz. 18.00 Nabożeństwo do MB Fatimskiej
W piątek o godz. 18.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
Zachęcamy do lektury prasy religijnej: Gościa Niedzielnego, Wiadomości Parafialnych, Małego Gościa Niedzielnego.