II NIEDZIELA ADWENTU 10. XII. 2017 r.

1. Dzisiaj druga niedziela Adwentu. Kolekta przeznaczona jest na przedświąteczne przygotowanie w naszej parafii. Po mszach św. przed kościołem zbierane będą ofiary na potrzeby kościoła na Wschodzie
2. Zapraszamy na Msze roratnie, szczególnie wszystkie dzieci, od poniedziałku do czwartku wieczorem o godz. 18.30, a w piątki o godz. 17.00. Zapraszamy również na roraty dla młodzieży i dorosłych w piątki adwentu na godzinę 18.30.W czasie tegorocznych rorat chcemy tradycyjnie jak co roku obdarowywać dzieci. Wszystkie osoby chcące wspomóc to dzieło prosimy o przynoszenie nagród do zakrystii.
3. W środę o godz. 18.30 msza św. w int. Wspólnoty Żywego Różańca.
4. W sobotę od godz. 8.30 przedświąteczny obchód chorych. Zapisy do dzisiaj w zakrystii. O godz. 17.00 nauka przed chrzcielna w kościele.
5. 8. Przyszłą niedzielę obchodzimy jako Niedzielę Radości "Gaudete".
6. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. W niedziele przed wieczorną Eucharystią nie będzie okazji do Sakramentu Pokuty i Pojednania. Plan kolędy na czas Adwentu i po Bożym Narodzeniu znajdziemy w gablotkach i na stronie internetowej. Kolędę rozpoczynać będziemy w blokach z windą od najwyższego piętra. W soboty i niedziele o godz. 15.00, w dni powszednie od godz. 16.00.
7. Tradycyjnie po świętach Bożego Narodzenia 29 grudnia organizowany jest koncert kolęd pt; „Betlejem w Spodku”. Bilety do nabycia w kawiarence w Nazarecie.
8. Po mszach dzieci z Grupy Dziecięcej rozprowadzają sianko na stół wigilijny oraz własnoręcznie wykonane dekoracje świąteczne. Datki w ten sposób zebrane pragniemy przeznaczyć na działalność charytatywną w naszej parafii oraz dofinansowanie tej grupy (planowane wyjazdy).
9. Zapraszamy do naszej kawiarenki w Nazarecie. Są do nabycia kalendarze na Nowy Rok, opłatki kartki świąteczne, świece wigilijne, monografia o naszej parafii, która może być dobrym prezentem na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.
10. Zachęcamy do lektury Wiadomości Parafialnych, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.