NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 11 IV 2021 r.

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia. Od dzisiaj też rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Włączajmy się w dzieło miłosierdzia, zwłaszcza teraz w czasie panującej pandemii.
Z tej też racji dalej obowiązują nas wszystkie zarządzenia Władz Państwowych i Metropolity Katowickiego. Bardzo prosimy o zachowanie w kościele społecznego dystansu czyli 1 osoba na 20 m2, pamiętajmy o dezynfekcji rąk przy wchodzeniu do kościoła i bezwzględnemu noszeniu maseczek na ustach i nosie. Pamiętajmy, że cały czas istnieje możliwość łączności duchowej w czasie mszy świętych i nabożeństw poprzez transmisję internetową. Zachęcamy, by przy transmisji telewizyjnej, radiowej czy internetowej mszy świętej przyjąć Komunię duchową. Pamiętajmy o wzbudzeniu żalu doskonałego.
Zapraszamy o godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Caritas archidiecezji.
2. We wtorek msza św. wieczorna w intencji członków Wspólnoty Żywego Różańca.
3. W środę po mszy św. wieczornej zapraszamy krąg biblijny w kościele. Tematem będzie Apokalipsa Świętego Jana.
4. W sobotę nauka przedchrzcielna o godz. 17.00 w kościele.
5. Przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
6. Bardzo dziękujemy Wam za materialne wsparcie naszej wspólnoty parafialnej. Jesteśmy wdzięczni za Waszą życzliwość i serdeczność. Przypominamy, że konto bankowe naszej parafii znajduje się na stronie internetowej, jak i w „Wiadomościach Parafialnych”.
7. Informujemy, że na stoliku z prasą znajdują się wzory druków dotyczące oświadczenia o przekazaniu 1 procentu podatku za rok 2020 na Caritas Archidiecezji Katowickiej.
8. Zachęcamy do lektury świątecznego numeru Gościa Niedzielnego.