Ks. Zenon Buchalik

Proboszcz
ur. 8.06.1962 r. w Rybniku,
święcenia kapłańskie – 14.05.1988r. w Katowicach, mgr lic. teologii, proboszcz od 1997 r.

Ks. Damian Jarnot

Wikariusz
ur. 29.05.1971 w Tychach,
święcenia kapłańskie – 10.05.1997r. w Katowicach, mgr teologii, w parafii od 2018 r.

Ks. Krzysztof Kregel

Wikariusz
ur. 27.02.1967 r. w Mysłowicach,
święcenia kapłańskie – 05.1994 r. w Katowicach, mgr teologii, w parafii od 2017 r.

Ks. dr Roman Buchta

ur. 13.08.1968 r. w Katowicach,
święcenia kapłańskie – 15.05.1993r. w Katowicach, dr nauk teologicznych w zakresie teologii pastoralnej, starszy wykładowca w Zakładzie Katechetyki, Pedagogiki Chrześcijańskiej i Katolickiej Nauki Społecznej na Wydziale Teologicznym UŚ w Katowicach, członek Rady Duszpasterskiej.